Сервіс Renault

Сервіс Renault робить водіння цікавішим, а життя легшим. Вам більше не треба витрачати нерви на технічне обслуговування автомобіля. Щоб заощадити ваш час та гарантувати спокій, ми пропонуємо швидкі та легкі рішення, які задовольнять усі ваші потреби. Сервіс Renault подбає про все.

alt
Новый Renault LOGAN
Гарантія на оригінальні запасні частини і ремонт
Гарантія на оригінальні запасні частини і ремонт

1 рік без обмеження пробігу з моменту проведення платного ремонту або установки оригінальних аксесуарів в офіційній дилерській мережі Renault.

Антикорозійна гарантія
Антикорозійна гарантія

6 років без обмеження пробігу; безкоштовний ремонт або заміна металевих елементів кузова в разі виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок виробничого дефекту.

Гарантія на лакофарбове покриття
Гарантія на лакофарбове покриття

3 роки або 100 000 км пробігу (з 1 вересня 2009 року) до досягнення однієї з меж (для автомобілів, придбаних в офіційній дилерській мережі); безкоштовне відновлення лакофарбового покриття кузова або заміна деталей у разі проблем, що виникли внаслідок виробничого дефекту лакофарбових матеріалів або технології їх нанесення. За додатковою інформацією звертайтеся до найближчого до Вас дилерського центру.

Гарантія+

ПРОГРАМА «ГАРАНТІЯ+»

Стандартна гарантія на новий автомобіль Renault складає 3 роки або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).
Програма «ГАРАНТІЯ+» надає можливість клієнтам RENAULT (фізичним особам) придбати новий легковий автомобіль Renault (крім автомобілів спортивної лінійки) з:
- 4 роками заводської гарантії або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше);
- 5 роками заводської гарантії або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

 


ПЕРЕВАГИ ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ

ВИГІДНО І ЯКІСНО
- Купуючи новий легковий автомобіль за програмою «Гарантія+» Ви маєте нагоду уникнути додаткових витрат у разі несподіваних механічних поломок, що виникли внаслідок виробничих дефектів протягом гарантійного терміну. Це надає можливість планувати свій бюджет і бути готовим до несподіванок у майбутньому.
- При перепродажі Ваш автомобіль буде мати суттєву перевагу, маючи більш тривалий гарантійний термін.
- Протягом гарантійного періоду ремонт автомобіля здійснюється на офіційних СТО, що означає якісне виконання робіт та встановлення оригінальних запасних частин на Ваш автомобіль.
ЗРУЧНО і ПРОСТО
- Продовження дії послуги Renault Assistance. Технічна допомога в дорозі надається безкоштовно, 24 години на день, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, на всій території Україні.
- Бажаний гарантійний термін в рамках програми «Гарантія+» (4 або 5 років) Ви вказуєте одночасно з придбанням нового легкового автомобіля Renault.

 


RENAULT FINANCE

В рамках програми «Гарантія+» передбачено, що при придбанні фізичною особою легкового автомобіля Renault (крім автомобілів спортивної лінійки Renault) в кредит за програмою Renault Finance, на автомобіль надається гарантія 4 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше).