Страхування

Страхування життя і здоров'я — ваш фінансовий захист! Страхування КАСКО — захист вашого автомобіля!

Пропонуємо
Програми страхування КАСКО

КАСКО
КАСКО

Обов'язкове автострахування:

 • 360 000 грн — виплата на одну людину, яка зазнала шкоди життю і здоров'ю;
 • 160 000 грн — за пошкоджене майно третьої особи.

Добровільне розширене страхування:

 • до 1 000 000 грн - за псування майна, нанесену шкоду життю та здоров'ю третьої особи.

Переваги:

 • Вирішення ситуації без відвідування страхової компанії

КАСКО "Вcе включено"

Все під контролем!

Вcе включено
Вcе включено

Покриття:

 • Викрадення
 • Збитки внаслідок ДТП
 • Збитки внаслідок стихійного лиха
 • Збитки внаслідок протиправних дій третіх осіб

Переваги:

 • Без обмежень щодо кількості страхових випадків
 • Ремонт на офіційній СТО Renault
 • Ремонт з використанням оригінальних запчастин
 • Ризик «Викрадення» покривається у будь-який час та в будь-якому місці
 • Врегулювання без візиту до офісу страхової компанії

ПРОПОНУЄМО
Програми страхування життя і здоров'я

alt
Піклуємося про вас

Наша турбота про вас!

Програми страхування позичальника забезпечать «захист» кредиту у разі непередбачених подій, пов'язаних з життям і здоров'ям. При настанні страхової події страхова компанія візьме погашення вашого кредиту на себе.

Переваги:

 • Дозволяє зберегти автомобіль в сім'ї
 • Страхова виплата дає можливість погасити не тільки суму основного боргу за кредитом, а й нараховані відсотки
 • Захищає вас на весь строк кредиту

Найбільш поширені питання

Навіщо мені потрібно страхування?

BNP PARIBASCARDIF В УКРАЇНІ

Страхова компанія «Кардіф» (Приватне АТ "Страхова компанія« Кардіф ») є експертом на ринку банківського страхування в Україні і спеціалізується на страхуванні життя і працездатності позичальників, вкладників, власників платіжних карт, а також захисту майнових та фінансових інтересів клієнтів.

Страхова компанія «Кардіф» входить до складу французької страхової групи BNP ParibasCardif, одного зі світових лідерів в області банківського страхування. Додатковою гарантією фінансової стабільності компанії є той факт, що 100% акцій належить міжнародній групі BNP Paribas (Франція).

Страхова компанія «Кардіф» розпочала свою діяльність в Україні в лютому 2007 року. Впроваджуючи інноваційні страхові продукти європейської якості ми отримали довіру клієнтів і партнерів. Нашими клієнтами стали вже понад 700 тис. Громадян України.
 

BNP PARIBASCARDIF

Страхова компанія BNP ParibasCardif входить до складу групи БНП Паріба (BNP Paribas, Франція).

З 1973 року BNP ParibasCardif розробляє та реалізує на ринку страхування продукти за накопичувальним і ризикового страхування. З 1989 року BNP ParibasCardif починає розвивати свою бізнес модель за межами Франції і виходить на світові ринки. За 40 років своєї діяльності BNP ParibasCardif став експертом в області особистого і майнового страхування і на сьогоднішній день входить до 15 кращих страховиків Європи. У Франції BNP ParibasCardif займає 4 позицію по страхуванню фізичних осіб.

Що таке КАСКО?

1. НАВІЩО СТРАХУВАТИСЯ?

Турбота і прагнення захистити сім'ю і її фінансові інтереси - мета особистого страхування. Саме можливість захиститися від зайвих турбот, які можуть бути викликані непередбаченими обставинами надають програми страхування. Якісні страхові продукти дозволяють задовольнити потреби клієнтів і надати гарантовану фінансову підтримку у разі настання неприємних життєвих ситуацій.

2. ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КРЕДИТ ВЖЕ ПОГАШЕНО, А ТЕРМІН ДІЇ СТРАХОВОГО ДОГОВОРУ ЩЕ НЕ МИНУВ?

У випадку, якщо позичальник достроково погашає кредит, страхова компанія повертає частину страхового платежу. Для цього необхідно заповнити заяву на розірвання страхового договору у зв'язку з достроковим погашенням кредиту. Бланк заяви можна отримати у співробітника Банку або страхової компанії. Звертаємо увагу, що страхова компанія може повернути належну частину страхового платежу тільки після отримання оригіналу заяви та підтвердження банку про дострокове погашення кредиту.

3. ЧОМУ СТРАХОВИЙ ДОГОВІР ЗАКЛЮЧАЄТСЯ ПРЕДСТАВНИКОМ БАНКУ, А НЕ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ?

Банк є партнером та уповноваженим представляти інтереси, а також укладати договори 

страхування від імені компанії. Така схема роботи впроваджена для зручності клієнтів, адже це дає можливість звертатися територіально в одну фінансову установу, отримуючи кваліфіковану консультацію і повний спектр фінансових послуг.

Що таке умовна франшиза?

Умовна франшиза передбачає, що ви берете на себе зобов’язання самостійно компенсувати збитки, які не перевищують встановлену франшизою суму. Наприклад: якщо умовами договору передбачена умовна франшиза 4 000 грн, а сума збитків становить 3 000 грн, то страхова компанія не виплачує відшкодування. Якщо ж збиток буде становити 4 500 грн, то страхова компанія відшкодує збиток в повному обсязі. 

Що таке безумовна франшиза?

Це частина збитків, що не відшкодовується страховою компанією згідно з договором страхування.